HİZMETLERİMİZ

Taşıma Yemek
Kuzey Kurumsal Yemek olarak, siz değerli müşterilerimize yemek taşıma hizmeti vermekteyiz. İş yerinizin ortamı yemek yapmaya yeterli değil ise veya iş yerinde yemek yapılmasını istemiyorsanız, istediğiniz menü veya bizim sizlere önereceğimiz menüler ile çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz.
 
Yerinde Yemek
Kuzey Kurumsal Yemek olarak, Ordu'da iş yerinize veya yapacağınız herhangi bir organizasyonda uzman ekibimizin tamamen hijyen kurallarına uyarak hazırladıkları lezzetli tatları çalışanlarınıza veya misafirlerinize yerinde yemek hizmetimiz ile sunmaktan mutluluk duyarız.
 
Düğün & Nişan
Tüm özel günlerinizde ve davetlerinizde sizlere ve konuklarınıza üstün servis kalitemiz ve lezzetlerimizle hazırlanacak kutlama menülerimiz ile yanınızda olmaktan ve bu özel günü unutulmaz kılmaktan büyük mutluluk duyacağiz.
 
Toplu Yemek
Yüzlerle ifade edilen sayıda insanlara yemek sunmak, arka planda koordineli ve profesyonel bir çalışma gerektirir. Yiyeceklerin hazırlanması, gerekli tüketim gereçlerinin temizlenmesi ve tedariği, yemeklerin sunumu vs. aşamaların planlı bir şekilde yürütülmesi önemlidir. Bu anlamda, Kuzey Kurumsal Yemek olarak sizlere en kaliteli hizmet garantisini sunuyoruz.
 
Açık Büfe
Açık büfe yemek organizasyonlarımız içinde barındırdığı geniş ürün yelpazesi ile farklı damak tatlarına uyum sağlamanın ve görsel zenginliğin sunulabildiği bir yemek düzeni şeklidir. Menüde yer alan ürünler açık büfe olarak sunulmakta olup misafirler dilediği gibi damak zevklerine uygun ikramları seçebilmektedirler. Özel davet organizasyonları, düğün, nişan ve doğum günü organizasyonları vs. tüm aktivitelerinize uygun açık büfe hizmetimizle sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.
 
Davet Yemekleri
Özel davet yemekleriniz, tercihinize göre dekore edilmiş servis istasyonlarında şık servis ekipmanları ile zerafetin ışığında sunulacak ikramlar güne özel tasarlanan kıyafetler ile giydirilmiş profesyonel servis elemanları ile sunulur.
 
Kurumsal Yemek
Toplantı, davet vb. aktivitelerinizde , Kuzey Kurumsal Yemek sizlerin ihtiyaç duyduğu organizasyonu profesyonel ekibi ile hazırlayıp sizlere sunmaktadır.